< Pieniny imprezy kulturalne i sportowe, turystyczne imprezy integracyjne i plenerowe w Pieninach

U F T

MIKOŁAJCZYK  24

UFT GRUPA
Grzegorz Mikołajczyk
34-450 Krościenko
ul. Mickiewicza 11
tel/fax: 18 262 31 07
gsm: 509 311 314
e-mail:
uftgrupa@op.pl

     

TURYSTYKA - IMPREZY DLA FIRM

      

Organizujemy imprezy integracyjne dla firm. Połączenie aktywnej turystyki z wypoczynkiem w Pieninach dostarcza nie małej zabawy i sprawia że chce się wracać ( na miejsce noclegu polecamy Dom Wycieczkowy w Grywałdzie ) Ekstremalne weekendy pozwolą oderwać się od monotonii pracy i skutecznie naładować akumulatory do nowych obowiązków. Kadra kierownicza dobrze wie, że zgrany zespół ludzi to największy skarb każdej firmy, dlatego trzeba ciągle doskonalić umiejętności zawodowe ale nie zapominajmy, że dopiero zdrowa rywalizacja miedzy sobą w konkurencjach sportowych pozwoli odkryć prawdziwe atutu osobowości, często niewidoczne w codziennej pracy.


Spływ pontonami po Dunajcu – Rafting

Spływ odbywa się na pontonach raftingowych. Każdy z uczestników jest wyposażony w kask ochronny, kamizelkę asekuracyjną oraz pagaj (do samoobrony). W pontonie płynie sześć osób oraz sternik (ratownik). Spływ rozpoczyna się w miejscowości Sromowce i Przełomem Dunajca prowadzi nas do Szczawnicy lub dalej do Krościenka. (lub dalej w nieznane)

Quady

Oferujemy jazdę off road quadem po torze o długości 800 metrów. Ten tor pozwala zapoznać się z jazdą terenową jak i z samym quadem. Przeznaczony jest dla osób początkujących i tych którzy jeszcze nie poczuli w sobie prawdziwego odkrywcy przygód.

Jazda po torze odbywa się pod nadzorem instruktora, który cały czas czuwa nad bezpieczeństwem (zwłaszcza swoim).

Dla nieco bardziej odważniejszych proponujemy wyprawy quadem w teren. Wyprawa w góry z przewodnikiem może zmienić się w surwiwalową przygodę i dzięki temu można spędzić w górach kilka dni i w tym czasie przeżyć niesamowite chwile. Takie wyprawy i przeżycia z nimi związane na stałe zmieniają ich uczestników. (czasem na gorsze)

Parki linowy – Park adrenaliny

Park linowy który zbudował nasz kolega ma za zadanie przygotować każdego chętnego do obcowania z wysokością, podejmowania bezpiecznego ryzyka, opanowania strachu. Każda z proponowanych przez nas konkurencja zakończona jest zjazdem tzw. tyrolką nie krótszą jak 100 metrów, na której można dowiedzieć się więcej o sobie niż dotychczas.

Off Road

Uczestnicy pod nadzorem doświadczonych kierowców pokonują bezdroża górskich oraz leśnych terenów samochodami specjalnie przygotowanymi do jazdy w trudnym terenie. W proponowanej ofercie znajdziecie dwie opcje jazdy terenowej

opcja 1. Wycieczka w terenie z kierowcą ( proponowana dla osób które nie mają prawa jazdy lub zdają je, podchodząc już szósty raz)


opcja 2. Samodzielna jazda w terenie pod okiem instruktora, który czuwa nad bezpieczeństwem (swoim i samochodu) pasażerów. Obie nasze propozycje cieszą sie dużym powodzeniem, dostarczają wiele emocji a zdobyte doświadczenie w terenie można przenieść na codzienną jazdę po naszych drogach.

Paintball

Paintball to gra terenowa wykorzystywana  podczas imprez integracyjnych dla firm. Jest to zabawa rozgrywana w terenie, podczas której dwie drużyny rywalizują między sobą według ustalonych scenariuszy gry np. walka o flagę, ochrona prezydenta, zasadzka i inne.

   
www.uftgrupa.pl Strona głównaUbezpieczenia | Finanse | Turystyka - integracja
  © UFT Szczawnica. Realizacja: Verakom